logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

  Predajňa detských bicyklov

  PREDAJŇA AKO ŽIADNA INÁ...

  Suwisport Vám predstavuje jedinečný koncept špecializovanej predajne bicyklov pre deti.Na ploche takmer 500 m² Vás čaká obrovský sortiment bicyklov, milý a usmievavý odborný personál,ktorý Vám rád pomôže pri správnom výbere. Deti ocenia hlavne nevšednú možnosť vyskúšať si svoj nový bicykel na našej testovacej dráhe priamo v predajni.
  Sme jediná predajňa bicyklov na Slovensku,ktorá je venovaná výlučne deťom a juniorom, a preto u nás nájdete pod jednou strechou neporovnateľne viac Slovenských aj Svetových cyklistických značiek ako v bežnom obchode.Už nikdy viac nemusíte absolvovať časovo náročnú výpravu po niekoľkých štandardných cyklopredajniach,kým nájdete ten správny bike.

  Ak hľadáte bicykle pre deti,nájdete u nás takmer všetko... 

  PREZRIEŤ GALÉRIU


  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  PREDAJŇA BICYKLOV

  Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
  ZOBRAZIŤ VIAC

  SERVIS

  Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  BAZÁR

  U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  © Všetky práva vyhradené - www.bicyklepredeti.sk
  Tvorba eshopu

  Všetky práva vyhradené - www.bicyklepredeti.sk
  Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
  Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
  SÚHLASÍM    Odmietam